Kültür A.Ş.’li olmak

Şirketin Kurumsal Gelişim ve İnsan Kaynakları vizyonu yüksek performans kültürü oluşturmak, misyonu ise organizasyonel değişim ve gelişimi sağlamaktır. 

Bu kapsamda, şirket stratejisi ve şirket hedefleri ile paralel biçimde belirlenen bireysel iş ve yetkinlik hedefleri ile etkin ve düzenli bir yapısal performans yönetimi gerçekleştirilmektedir.

 Şirketin rekabet gücünü artıracak ve değişen ihtiyaçlara cevap verecek kapsamda da, organizayonel değişim ve gelişime yönelik politikalar planlanmakta ve uygulanmaktadır.

Çalışanlarımızın mesleki gelişimlerine katkı sağlayan akademik faaliyetlere destek oluyor, esnek kariyer rotaları ve çalışma ortamlarıyla çalışan verimliliğinin en üst düzeye çıkartmak için çalışıyoruz.

Rekabetçi ücret politikamızı koruyoruz.

Güçlü yan haklar ve ücretlendirme politikalarımız ile Türkiye’nin en çok tercih edilen şirketleri düzeyine ulaşmayı hedefliyoruz.

Çalışanlarımızın motivasyonunu ve bağlılığını artırıyoruz.

Şeffaf ve açık bir yönetim politikası izliyor, bağımlı değil bağlı çalışanlar kazanmak adına motivasyon arttırıcı politikaları hayata geçiriyoruz.

Sürdürülebilir performans politikalarını destekliyoruz

Hedef ve yetkinlik bazlı performans değerlendirmesine inanıyor ve çalışanlarımızın terfi ve yatay ilerlemelerinde performans sonuçlarını dikkate alıyoruz.

İŞ BAŞVURU FORMU indirin, bilgilerinizi girin ve Başvuru Formunu kullanarak bize  gönderebilirsiniz.

Online Başvuru Formu


Aşağıda istenen bilgileri giriniz

Sitemizden indirip doldurduğunuz Başvuru Formunu bu alana ekleyin.
En son öğrenim durumuzu belirten belgeyi bu alana ekleyin
Nufüs Cüzdanı veya Benzeri Kimlik Belgenizi bu alana ekleyin.